אין לגלוש באתר בשבת - אתר שומר שבת


לפרטים נוספים חייגו 
0506226699

 

יהודית כהן פרידמן -

יהודית כהן פרידמן - כותבת הספר "שלח לי מלאך" מנחת ערבי הפרשת חלה, סעודות אמנים, חינה, בת מצווה, הכנסת כלה, ועוד, עם סיפור אישי מחזק ומרגש בשילוב ניגונים והמון שמחה. סדנאות, חוגי בית להעצמה נשית ואישית ושיעורי תורה לנשים ופעילה בארגון של צדקה וחסד.

מצוות הפרשת חלה מביאה לנו סגולות רבות- לשמירה על ההיריון, ללידה קלה, להתפלל על זיווגים הגונים, סגולה גדולה לזרע בר-קיימא, מביאה פרנסה טובה לבית, סגולה לבריאות, להצלחה ולשמירה כללית. היא שומרת ומגִנה עלינו מכל רע ומזכה אותנו בשפע ברכות ממרום. למדנו עוד מימי בראשית שהברכה בבית תלויה בהפרשת חלה. זאת היות וחטא עץ הדעת הביא את קללת 'בזיעת אפך תאכל לחם', ובהפרשת חלה מכפרת האישה על חטא חוה ובכך היא מביאה ברכה לביתה.

אני בעלת ניסיון מעל ל- 6 שנים.

הספר "שלח לי מלאך" מורכב מסיפורים אישיים ומסיפורים שנשים סיפרו לי על ניסים גלויים שקרו להם וזאת בעקבות האמונה החזקה בה' יתברך.

בנוסף, אני גם עוסקת בייעוץ אישי לנשים בנושאי סגולה לזיווג, שלום בית, פרנסה טובה ובריאות איתנה באמצעות אבני החושן במפגש אישי ופרטני ובעוד שיטות טיפול מיוחדות.

באתר שלי ניתן להעלות סיפורים אישיים שקרו לנשים בלבד כמובן בזהות בדויה (האתר שלי הוא לנשים בלבד), שרוצות על ידי ניסיונן לעזור לנשים אחרות לקום בבוקר ולהגיד תודה לבורא יתברך. ולחזק נשים אחרות בסיפורם פירוט נוסף ניתן להתייעץ עם בעלת האתר. 

באתר גם ניתן להעלות כנסים, אירועים, ועוד.

האתר לנשים בלבד ואין להעלות לאתר תמונות לא צנועות או סיפורים לא ראויים. האתר הוא לנשים בלבד שרוצות להביע את עצמן בכל המובנים וכמובן בצניעות וקדושה.  האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים