אין לגלוש באתר בשבת - אתר שומר שבת


לפרטים נוספים חייגו 
0506226699

בס"ד

אגודת בית אברהם

קופת "בית אברהם" - על שמו ולזכרו הטהור של מרן החזון אי"ש זיע"א, על ידי תלמידו הגאון הצדיק רבי דוד חיים שטרן שליט"א, אשר התפרסם ברבות השנים בצדקות ומעשי החסד.

קופת בית אברהם זכתה מיומה הראשון, לאמונם המוחלט של כל גדולי ישראל זיע"א ושיבלח"א מכל החוגים והעדות, אשר ראו בה כתובת ראשונה לכל פנייה בענייני צדקה ועשייה למען עניי הקהילות, מכל רחבי הארץ ומכל שדרות הציבור. גדולי ישראל כולם, סמכו ידיהם בנאמנות מוחלטת ואמון שאין דומה לו, על הגאון הצדיק רבי דוד חיים שטרן שליט"א אשר הנהיג את מעשי הצדקה הענפים של קופת בית אברהם, בענוות חן, במסירות נפש ובתבונה רבה - בכדי להוציא עשרות ומאות משפחות ממעגל העוני המחפיר, לשוב ולהעלותם על דרך המלך.

משפחות שראו ישועות בזכות קופת צדקה
משפחה מטלזסטון חיתנו 2 בנות רווקות בנות 32 ו31 התארסו חודשיים אחרי שהכניסו את הקופה לביתם ועשו כנס.

משפחה ממקור ברוך בירושלים הבת נפקדה בפרי בטן אחרי 20 שנה כשהתחילו לתרום לבית אברהם ועד היום לא מפסיקים לתרום וכל פעם מתרגשים מחדש כשבית אברהם מגיעים לאסוף את הקופה ומספרים את הנס שקרה.

משפחה מגבעת שאול בירושלים נפקדה בפרי בטן אחרי 6 שנים כשהתחילו לתרום לבית אברהם וחילקו קופות לכל המשפחה לזכותה.

אישה מבר אילן בירושלים חיפשה המון זמן עבודה ואחרי שהכניסה את הקופה לבית קראו לה לראיון עבודה וברך ה' התקבלה לעבודה ובעקבות הנס הזה יצאה להתנדב וזכתה גם לזיווג.

משפחת רפאלי מירושלים כשהגיעו מבית אברהם לאסוף את הכסף מהקופה הם פתחו בהתרגשות וסיפרו שהבת הרווקה שהייתה מבוגרת התחתנה.

משפחה מסנהדריה בירושלים תורמים לבית אברהם ובזכות זה הבן הרווק בן 30 התחתן.

מגבעת מרדכי בחורה מבוגרת בת 30 שלא התחתנה הייתה בכנס של הרב לקחה קופה והיא בעצמה עשתה כנס וברוך ה' מצאה את זיווגה מיד.

בת 33 גרושה עם 4 ילדים מבית וגן קיבלה קופה בכנס ועשתה אח"כ כנס עם הרב אחרי כמה חודשים הציעו לה רווק וברוך ה' התחתנו.

בחורה רווקה בת 26 מרמות קיבלה קופה בכנס ואחרי שהתחילה לשים בקופה כסף מצאה את זיווגה.

אישה מקריית ספר חיכתה 7 שנים לפרי בטן. האימא שהייתה בכנס וקיבלה קופה וכל יום שמה כסף לזכות הבת וב"ה הבת נפקדה מיד.

אישה מרמת שלמה קיבלה קופה בכנס כשהתחילה לשים צדקה בקופה של בית אברהם זכתה לפרי בטן אחרי שעברה מלא הפלות ולא הלך לה שנים.

משפחה ממאה שערים יום אחד קמה אחת הבנות וראתה בעין אחת שחור והמתינה לראות אם יחלוף הדבר אחרי חצי שעה שהדבר לא עבר מיד רצה לביה"ח לעשות בדיקות ובבדיקות הרופאים לא הצליחו לעלות על הבעיה היא הייתה בדרך לעשות C.T וחברתה שמתנדבת בבית אברהם שמעה על המקרה הציעה לה לתת תרומה לבית אברהם ושכל המשפחה יתרמו לזכותה ויראו ניסים. וכך היה שב"ה העברנו את שמה של הבת לרב שליט"א הרב בירך אותה שיגלו את הסיבה ושזה יהיה לרפואתה וכשהגיעה שוב לבדיקות מצאו שיש הצטברות של נוזלים וב"ה טיפלו בה וראייתה חזרה לתיקנה.

משפחה משבטי ישראל בירושלים הבת קיבלה דיכאון וחלתה באנורקסיה כשהכניסו את הקופה לבית וקיבלו ברכה מהרב ב"ה הילדה חזרה לעצמה.

משפחה אחרת ממקור ברוך בירושלים הגיעו כמה בנות דודות לכנס עם הרב וכשהתחילו לשים צדקה בקופה של בית אברהם 2 בנות דודות שהיו בנות 26 ו28 התארסו מיד.

אלו רק קומץ קטן של מקרים שקרו בזכות קופת הצדקה של בית אברהם על שמו ולזכרו הטהור של מרן החזון אי"ש זיע"א, על ידי תלמידו הגאון הצדיק רבי דוד חיים שטרן שליט"א.


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים